O NAS

Firma NIERUCHOMOŚCI "GRENDA" istnieje od 7 lipca 2011 r. Posiadamy licencję zawodową nr 17320 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Nasza firma współpracuje z wieloma fachowcami i ekspertami nie tylko z dziedziny obrotu nieruchomościami. Swoim Klientom oferujemy również wsparcie prawne, którą zapewnia mecenas Artur Prymicz. Szeroki wachlarz usług i doświadczeń sprawia, że Pan mecenas sprawuje nadzór formalno-prawny i może wesprzeć naszych Klientów w wielu dziedzinach.

Nieruchomości "Grenda" współpracuje także z Kancelarią Prawno-Finansową reprezentowaną przez Pana Łukasza Rutkowskiego. Doświadczeni eksperci chętnie pomagają naszym Klientom w wyszukiwaniu najatrakcyjniejszych rozwiązań finansowych, dopasowanych do potrzeb oraz oczekiwań. Oferują także udzielanie korzystnych kredytów związanych z zakupem nieruchomości.

Nieruchomości "Grenda" to nie tylko wynajem lub sprzedaż domów, mieszkań i lokali w Kłodzku i okolicach, lecz także możliwość stworzenia dopasowanych do gustów klienta projektów wnętrz oraz ich realizacja. Z nami urządzisz swój lokal "od stóp do głów"! Świadczymy także usługi związane z realizacją Świadectw Charakterystyki Energetycznej i Audytów Energetycznych.

Stale podnosimy kwalifikacje personelu oraz jakość świadczonych usług tak, by sprostać kolejnym wyzwaniom, które stawiacie przed nami Wy, Drodzy Klienci. W swojej pracy zawsze kierujemy się etyką zawodową oraz literą prawa, co daje gwarancję profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego Biura!