NIERUCHOMOŚCI "GRENDA"

Nieruchomości "GRENDA" Arkadiusz Grenda

Biuro Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości "GRENDA" Arkadiusz Grenda to działający w ramach współpracy zespół fachowców i ekspertów z dziedziny obrotu nieruchomościami, specjalizujący się w zakresie prowadzenia obsługi prawnej m.in. w zakresie obrotu nieruchomościami, spraw spadkowych, darowizn, współwłasności, spraw gospodarczych.

Obsługę prawną oraz nadzór formalno-prawny zapewnia mecenas Anna Wojtas, specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego.

Doświadczeni i wieloletni eksperci firmy Victoria Finanse z dziedziny rozwiązań finansowych udzielają dopasowanych do potrzeb klienta kredytów związanych z zakupem nieruchomości oraz realizują ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i na życie.

W ramach posiadanych uprawnień świadczymy usługi związane w realizacją Świadectw Charakterystyki Energetycznej i Audytów Energetycznych - audyt termomodernizacyjny oraz remontowy.

Realizujemy dopasowane do gustów i możliwości finansowych klienta projekty oraz wykonawstwo związane z aranżacją i wystrojem wnętrz.

To stale podnoszące poziom standardów zawodowych, jak i swoich kwalifikacji zawodowych, sprawdzone grono fachowców, zawsze podczas pracy kierujące się literą prawa, jest gwarantem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług, a przede wszystkim zadowolenia i satysfakcji klientów.

Array ( [page] => o-nas )