NIERUCHOMOŚCI "GRENDA"

Nieruchomości "GRENDA"

Wynajem, sprzedaż domów, mieszkań, lokali usługowych
Arkadiusz Grenda - Kłodzko

Nieruchomości Kłodzko, nieruchomości Nowa Ruda

Nieruchomości "Grenda" to Biuro Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami w Kłodzku, które od wielu lat działa w tej branży. Zajmujemy się wynajmem, a także sprzedażą domów, mieszkań, lokali, działek oraz innych nieruchomości na terenie całej Kotliny Kłodzkiej, jak również Nowej Rudy i okolicach. Z pasją wyszukujemy ciekawe oferty. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki współpracy z ekspertami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Kontrahentom kompleksowe usługi w dziedzinie nieruchomości.

Dlaczego my?

Nasza firma współpracuje z wieloma fachowcami i ekspertami nie tylko z dziedziny obrotu nieruchomościami. Swoim Klientom oferujemy również wsparcie prawne, którą zapewnia mecenas Artur Prymicz. Szeroki wachlarz usług i doświadczeń sprawia, że Pan mecenas sprawuje nadzór formalno-prawny i może wesprzeć naszych Klientów w wielu dziedzinach.

Nieruchomości "Grenda" współpracuje także z Kancelarią Prawno-Finansową reprezentowaną przez Pana Łukasza Rutkowskiego. Doświadczeni eksperci chętnie pomagają naszym Klientom w wyszukiwaniu najatrakcyjniejszych rozwiązań finansowych, dopasowanych do potrzeb oraz oczekiwań. Oferują także udzielanie korzystnych kredytów związanych z zakupem nieruchomości.

Nieruchomości "Grenda" to nie tylko wynajem lub sprzedaż domów, mieszkań i lokali w Kłodzku i okolicach, lecz także możliwość stworzenia dopasowanych do gustów klienta projektów wnętrz oraz ich realizacja. Z nami urządzisz swój lokal "od stóp do głów"! Świadczymy także usługi związane z realizacją Świadectw Charakterystyki Energetycznej i Audytów Energetycznych.

Stale podnosimy kwalifikacje personelu oraz jakość świadczonych usług tak, by sprostać kolejnym wyzwaniom, które stawiacie przed nami Wy, Drodzy Klienci. W swojej pracy zawsze kierujemy się etyką zawodową oraz literą prawa, co daje gwarancję profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego Biura!

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Array ( [dfbered] => b-com-salary-in-dubai-per-month [dom] => dosanchutnycroydon.co.uk )